Львів'яни обурились проведенням занять з йоги в костелі
Заняття йогою було частиною безкоштовного соціального проекту
Мешканці Львова обурені проведенням занять з йоги у Будинку органної та камерної музики храму Марії Магдалини, повідомляє tvoemisto.
Будівля колишнього костелу діє зараз в якості органного залу, але іноді в ній проводять богослужіння.
Колишня консультантка з комунікацій Львівської архидієцезії РКЦ Олена Кулигіна на своїй сторінці у Facebook висловила обурення у зв'язку з цим заходом.
«Цієї неділі, коли Україна на державному рівні святкувала ювілей хрещення Русі, який повернув Україну до європейського та християнського цивілізаційного розвитку, Львів знову повернувся дупою до цього вибору, – написала Кулигіна. – У католицькому храмі Марії Магдалени, який зараз владою використовується як Львівський органний зал, відбулись образцово-показові заняття йогою. В храмі!»
Адміністрація Львівського органного залу пояснила, що не намагалася порушувати норми моралі чи когось ображати. Представтели організації принесли свої вибачення, назвавши цей інцидент непорозумінням.
Раніше в Православній Церкві відзначили, що якщо людина хоче підтримувати фізичну форму, то «існує безліч інших способів, які аж ніяк не несуть за собою ніяких псевдодуховних чи філософських шлейфів».
Přečtěte si také
Rumunský patriarchát vyjádřil solidaritu s oběťmi zemětřesení ve Venezuele
Rumunský patriarchát vyjádřil hlubokou soustrast a křesťanskou solidaritu venezuelskému lidu po nedávných zemětřeseních, která zasáhla Venezuelu a způsobila ztráty na životech, zranění i rozsáhlé materiální škody.
Předseda gruzínského parlamentu: Evropský parlament zaútočil na naši církev
V Tbilisi označili rezoluce evropských institucí za hrubé porušení národní suverenity.
Patriarcha Bartoloměj požehnal zřízení institutu etiky a AI v Řecku
Konstantinopolský patriarcha schválil otevření výzkumného centra pro dialog teologie a technologií.
Biskup olomoucko-brněnský Izaiáš slaví 46. narozeniny
Dnes, 25. června, si své 46. narozeniny připomíná Jeho Přeosvícenost Izaiáš, biskup olomoucko-brněnský.
Věznice Heřmanice má novou Kapli Naděje pro vězně i zaměstnance
V ostravské věznici byla ve čtvrtek slavnostně požehnána nová Kaple Naděje. Prostor má odsouzeným i zaměstnancům poskytnout bezpečné místo k duchovnímu ztišení.
Kanadská anglikánská církev zavádí liturgii pro asistovanou sebevraždu
Generální synod schválil text, který obsahuje modlitby, pomazání olejem i svaté přijímání pro lidi, kteří se rozhodli pro eutanazii.