Košická mládež sa modlila k sv. Nektáriovi
Spoločná modlitba k sv. Nektáriovi a stretnutie košickej mládeže
Kaplnka sv. Stanislava a sv. Irineja sa v utorok 17. decembra 2025 opäť naplnila veriacimi, ktorí sa zhromaždili na spoločnej modlitbe k sv. Nektáriovi Eginskému s prosbou za uzdravenie chorých, informuje o tom Pravoslávna cirkevná obec v Košiciach na svém FB.
Po skončení modlitby pokračovalo stretnutie v radostnom a neformálnom duchu. Košickí mládežníci sa pustili do varenia vianočného punču.
Podujatie svojou prítomnosťou podporili aj o. Martin Halík z Pravoslávnej cirkevnej obce Markovce a zastupujúci prezident Bratstva pravoslávnej mládeže na Slovensku Vladimír Gerka.
Dříve SPN informoval o tom, že bohoslovci z Prešova zazpívali koledy seniorům v zařízení Atrium.
0
0
Pokud jste si všimli chyby, označte příslušný text a stiskněte Ctrl+Enter nebo Odeslat chybu, abyste o tom informovali redakci.
Čtěte také
Patriarchové Jeruzaléma přivezli do Gazy poselství naděje
23 června 19:50
Patriarcha Bartoloměj: Život není digitální, ale Boží dar
23 června 19:00
Evropští poutníci ocenili obnovu Albánské pravoslavné církve
23 června 18:30
Metropolita Sáva posvětil nové antiminsy pro farnosti
23 června 17:50
Tři hierarchové pomohli budovat pravoslavnou jednotu v USA
23 června 17:10