У колишній в’язниці Львова виявили фреску XVIII століття
У XVII столітті це був монастирський комплекс із костелом монахів-реформаторів, які вирізнялись своєю аскетичністю.
За твердженням реставраторів, фреску намальовано у XVIII столітті, коли в цьому приміщенні заснували шпиталь сестер милосердя.
У настінній композиції поєднані латинська та візантійська традиції. У такому ж стилі іконостас XVIII століття.
Замалювали фреску в радянський час, коли тут була тюрма. У 80-х роках комплекс передали школі міліції. Понад 70 років ніхто не знав про те, що в храмі зберігається цінна фреска. Її почали реставрувати торік і цими днями роботи завершили.
Відтепер фреска стала мистецькою та духовною прикрасою храму Блаженного Климентія Шептицького.
0
0
Pokud jste si všimli chyby, označte příslušný text a stiskněte Ctrl+Enter nebo Odeslat chybu, abyste o tom informovali redakci.
Čtěte také
Patriarchové Jeruzaléma přivezli do Gazy poselství naděje
23 června 19:50
Patriarcha Bartoloměj: Život není digitální, ale Boží dar
23 června 19:00
Evropští poutníci ocenili obnovu Albánské pravoslavné církve
23 června 18:30
Metropolita Sáva posvětil nové antiminsy pro farnosti
23 června 17:50
Tři hierarchové pomohli budovat pravoslavnou jednotu v USA
23 června 17:10